EquiRadio.cz: Naslouchejte koním i lidem, kteří jim rozumí!
reklama 11C

reklama

České reprezentantky zahájily novou sezonu mezinárodními výjezdy

 13.01.2021 19:59 | AUTOR: Vojtěch Kroupa

ikonka

Ve středu 13. ledna se rozběhly mezinárodní mítinky v rakouském Salzburgu a také v belgickém Opglabbeeku. Na obou místech má zastoupení i Česká republika, přičemž v Rakousku se při zahájení lépe vedlo Elišce Opravilové. Startovala i Žaneta Pokorná.

reklama 12D
Žaneta Pokorná přivezla do Salzburgu své dva koně a při zahájení zajela lepší parkur v sedle holandské klisny Hudalmy, s níž zaznamenala devět trestných bodů. V totožném parkuru na výšce 125 centimetrů startovala také s belgickým valachem Cameleon Z, s nímž nasbírala více trestných bodů zařadila se na konec výsledkové listiny.  
 
Nejlépe se při středečním startu v Salzburgu vedlo Elišce Opravilové, která s oldenburskou klisnou Kleons Empire přivezla do cíle pět trestných bodů a skončila čtyřiatřicátá.  
 
Při CSI v belgickém Sentower Parku reprezentuje v těchto dnech Českou republiku Valentýna Kuková. Při svém prvním startu v nové sezoně sedlala belgického valacha Cool Scendy, s níž se také umístila v konečné části výsledkové listiny. 
 
Kompletní výsledky z obou mítinků nalzente pod odkazy níže:  
Salzburg
Sentower Park
 
Ilustrační foto Elišky Opravilové (Team Myrtill)


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace