Živě na EquiTV.cz: 8.10. derby Gabrielka, 9.10. skoky Chuchle, Olomouc
reklama 11C

Česká jezdecká federace chystá výběr pořadatelů MČR pro rok 2023

 09.08.2022 22:13 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Ačkoliv velká část národních šampionátů pro sezonu 2022 teprve proběhne, Česká jezdecká federace se již chystá na výběr pořadatelů mistrovských mítinků v příštím roce. Zájemci musí vyplnit a zaslat poměrně podrobný formulář do 15. srpna.

reklama 12A
 
Kromě základních informací o žadateli chtějí zástupci České jezdecké federace vědět, v jakém termínu by konkrétní šampionát chtěl pořádat a zda je ochoten s termínem hýbat podle potřeb Výkonného výboru ČJF. 
 
Dále chce ČJF znát navrhovanou výši finančních i věcných cen garantovaných pořadatelem, včetně jejich jmenovitého určení do jednotlivých kategorií mistrovských soutěží. Dalším důležitým bodem je zajištění mediálních partnerů a rámcový způsob zajištění propagace, včetně konkrétního způsobu propagace poskytovatele dotace – NSA, ke kterému se pořadatel smluvně zaváže. Pořadatel se také musí ve smlouvě zavázat k používaní předepsaných materiálů ČJF. 
 
V dotazníku na www.cjf.cz nechybí další velmi konkrétní položky pro vyplnění, jako je např. počet míst na tribunách, zda jsou kryté, či nekryté, jak bude zajištěno stravování pro účastníky i diváky, sociální zázemí, způsob ustájení koní včetně velikosti boxů, druhů podestýlky a podmínek poskytování ustájení. Zájemce musí specifikovat kapacitu a způsob parkování pro účastníky a diváky. V neposlední řadě je potřeba uvést rozměry a povrch kolbiště i opracoviště a způsob zabezpečení ostrahy areálu a ostrahy ustájených koní. 
 
Jakou váhu mají jednotlivé body, kterých je celkem jedenáct, při výběru nejvhodnějšího pořadatele, to v průvodních informacích uvedeno není. Česká jezdecká federace podobně jako v předešlých letech v předstihu nesděluje konkrétní smluvní podmínky ze své strany, ani výši příspěvku či věcného plnění, které může organizátor od zastřešujícího sportovního svazu očekávat. 
 
Zdroj: ČJF
Ilustrační foto: Kateřina Návojová


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.cz, internetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE