ŽIVĚ: 16. 8. skoky KMK Písek, od 20. 8. pony MČR, finále ZP, dostihy
reklama 11D

reklama

CCI Borová 2020 po terénní zkoušce: Obě kategorie vede Němka Gerken

 12.09.2020 18:44 | AUTOR: Vojtěch Kroupa |
AKTUALIZOVÁNO

ikonka

Po drezurní a terénní zkoušce v rámci CCI Borová 2020 zůstává v čele obou kategorií reprezentantka Německa Rebeca – Juana Gerken. Z českých reprezentantů se podařilo udržet si své pozice Barboře Kamírové a Miroslavu Trundovi.

reklama 12C

Dvou i tříhvězdovou kategorii mezinárodních závodů ve všestrannosti v Borové i po terénní zkoušce vede německá reprezentantka Rebeca – Juana Gerken s koňmi Sexta Z (30,8 tr. b.) a Fame (25,5 tr. b.). 
 
V nižší dvouhvězdové kategorii si zvládla udržet své druhé a třetí místo Barbora Kamírová s koňmi Contha Balou (28,8 tr. b.) a Coco Chanel (30,1 tr. b.). 
 
Ve vyšší kategorii CCI3* i v sobotu patřilo druhé místo reprezentantce Rakouska Viktorii Wolf s koněm Dolce Vita (32,1 tr. b.). Na místě třetím je po terénní zkoušce dvojice z Německa – Sven Lux a Donnabella (33,7 tr. b.). Na čtvrtou příčku se posunul Miroslav Trunda s koněm Trnka-RUF (45,6 tr. b.). V sedle Starlingtona je Trunda po krosu šestý, pátá je Adéla Svobodová s Double Clear SL.
 

Kompletní výsledky naleznete ZDE

V neděli přenáší průběh CCI Borová internetová televize EquiTV.cz!K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace