reklama 11D

reklama

Anna Marie Vitek skončila v sobotu na CSI v Grimaud u St. Tropez druhá

 10.10.2020 17:45 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Anna a Kristina Vítkovy v sobotu pokračovaly třetím dnem v účasti při CSI ve francouzském Grimaud u St. Tropez. Anna Marie Vitek tentokrát zabodovala v sedle valacha Lanosa, když v soutěži do 125 centimetrů obsadila druhé místo.

reklama 12C

 
Anna Marie Vitek se na parkuru do 125 centimetrů představila v sobotu i s klisnou LVS Shelby, s níž taktéž nechybovala a skončila desátá. 
 
Kristina Vitek sedlala třetí den závodů v Grimaud také dva koně. Na valachovi Chicco 419 dojela bez penalizace desátá. Na hřebci Kamirez Van Orchid's jednou chybovala a patřilo jí tak 17. příčka.
 

Kompletní výsledky najdete POD TÍMTO ODKAZEM

 
Foto archiv V TEAM PRAGUE


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace