reklama 11C

Živě: Sledujte Rudolfův pohár 2022. CAI Kladruby od čtvrtka do neděle

 20.04.2022 13:30 | AUTOR: Josef Malinovský |
ŽIVĚ

ikonka

Mezinárodní vozatajské závody CAI Kladruby nad Labem 2022 můžete sledovat od čtvrtka 21. do neděle 24. dubna živě prostřednictvím internetové televize EquiTV.cz. Rudolfův pohár nabízí celkem pět soutěžních kategorií.

reklama 12D

ON-LINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE (KLIKNĚTE)

 
Závodit se bude v kategoriích pony dvojspřeží CAI3*-P2, jednospřeží CAI3*-H1, dvojspřeží bude na úrovni CAI2*-H2 i CAI3*-H2, a nakonec čtyřspřeží CAI3*-H4. 
 
Úvodní drezurní zkoušky jsou rozděleny do dvou dnů. Ve čtvrtek začnou dvojspřeží pony, následovat budou dvouhvězdové páry a pak přijdou na řadu singly. V pátek dopoledne odstartují dvojspřeží ve tříhvězdové soutěži, po nichž se představí čtyřspřeží. Všechny dny se začíná v 10:00 hodin, přenos EquiTV.cz startuje o 15 minut dříve.
 

CAI Kladruby nad Labem 2022 – ČASOVÝ PLÁN / TIMETABLE:

⏰ 09:45 – start live stream on EquiTV.cz (all days)
⏰ 10:00 – start of the first competition of the day (all days)
*změna programu vyhrazena / *change of programme is reserved
 

VÍCE INFORMACÍ (KLIKNĚTE ZDE) / MORE INFORMATION (CLICK HERE)

 
Ilustrační foto: Gabriela Pilařová


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.czinternetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE