ŽIVĚ: 16. 8. skoky KMK Písek, od 20. 8. pony MČR, finále ZP, dostihy
reklama 11C

reklama

Živě: Jarní cena čtyřletých i starší hvězdy. Klusácká sezona pokračuje

 09.06.2022 13:30 | AUTOR |
ŽIVĚ

ikonka

Union Forces a další starší hvězdy ve Velké červnové ceně hlavního města Prahy a Jarní cena čtyřletých. To jsou v neděli 12. června hlavní lákadla klusáckého programu v Chuchle Areně Praha, který můžete sledovat živě na internetové televizi EquiTV.

reklama 12C
 
 
Klusácká sezona dospěje v neděli 12. června k dalšímu ze svých vrcholů. V Chuchle Areně Praha se poběží Jarní cena čtyřletých Praha TV, seriál dostihů pro špičkové starší koně pokračuje Velkou červnovou cenou hlavního města Prahy a Memoriál Václava Bořka-Dohalského nabídne další souboj francouzských klusáků. Celkem čítá nedělní program šest dostihů.
 
Suverén letošní sezony Union Forces s Laurensem Rinkesem se ve Velké červnové ceně hlavního města Prahy postaví pro pětici soupeřů, k odvetě ho vyzvou mimo jiné Trespasser a Inaccessible Grou.
 
Rinkes pojede šancového koně i v Jarní ceně čtyřletých Praha TV, s Luthierem Boko nastoupí proti koním jako Leroy W, Jerry a Imos.
 
Tradičně dobře obsazený je dostih určený francouzským klusákům, v Memoriálu Václava Bořka-Dohalského – Trotteur Francais V. nechybí Embargo D‘ Ukraine, Diable Maya, Florizel či Diakene. 
 

Předběžný program*:

⏰ 13:00 hodin – začátek on-line přenosu na EquiTV.cz
⏰ 14:00 hodin – start prvního dostihu, před ním se uskuteční ještě probestart v 13:15
*změna programu vyhrazena!
 
Upozorňujeme, že se jedná o stream v režimu +5. To znamená, že on-line vysílání je zpožděno o pět minut oproti reálu. Tzv. nízkolatenční vysílání mohou zájemci sledovat prostřednictvím stránek Tipsportu. Distribuci signálu nezajišťuje EquiTV.cz.
 

STREAM SLEDUJTE NA TÉTO STRÁNCE

Startovní listiny najdete na webu České klusácké asociace

 
Ilustrační foto: Martin Cáp


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.cz, internetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace