reklama 11D

Živě: Co vše umí Hubertus? Školení ČJF nejen pro zpracovatele výsledků

 03.08.2022 14:30 | AUTOR: Josef Malinovský |
ŽIVĚ

ikonka

Česká jezdecká federace ve spolupráci s jezdeckou společností Equitana připravila během parkurového mistrovství ČR v Martinicích prezentaci a školení s programem Hubertus. Živě jej bude ve čtvrtek 4. srpna od 10:00 hodin vysílat živě EquiTV.cz.

reklama 12B
 
Školení je primárně určené pro zpracovatele výsledků a pořadatele závodů, kteří budou s programem Hubertus v budoucnu pravidelně pracovat. Zaměřeno bude na disciplíny skoky a drezura. 
 
Současně díky spolupráci s internetovou televizí EquiTV.cz bude celé školení přenášeno živě. Připojení k přenosu bude zcela neomezené pro všechny zájemce, kteří dostanou prostor taktéž klást případné dotazy prostřednictvím chatu. Videozáznam bude dostupný i po skončení přenosu.
 

On-line přenos sledujte POD TÍMTO ODKAZEM!

 
Ilustrační foto: Kateřina Návojová


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.cz, internetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE