reklama 11C

Živě: Boj o mistrovské tituly ve voltiži. MČR ve Frenštátu na EquiTV

 17.09.2021 11:00 | AUTOR: Josef Malinovský |
ŽIVĚ

ikonka

Ve dnech 18. a 19. září probíhá ve Frenštátu pod Radhoštěm mistrovství České republiky ve voltiž. Vyvrcholení šampionátu odvysílá v neděli živě internetová televize EquiTV.cz. Přenos je realizován ve spolupráci s Českou jezdeckou federací.

reklama 12D
 
V neděli 19. září jsou na programu mistrovství České republiky ve voltiži od 10:00 hodin povinné sestavy. Dle předběžného plánu by v 11:30 měly pokračovat v hale TJ Slovan volné sestavy dvojic a po polední přestávce bude možné sledovat od 13:00 volné sestavy juniorských skupin. 
 
Ve 14:00 následují volné sestavy jednotlivců v kategoriích juniorů a seniorů. Závěrečný ceremoniál by měl začít zhruba v 16:30 hodin. Časový rozvrh i pořadí soutěží se však mohou změnit, proto je vhodné sledovat Jezdecký informační systém ČJF.
 

LIVE STREAM sledujte NA TÉTO STRÁNCE

 

Výsledkový servis najdete na stránkách JIS ČJF

 

Ilustrační foto: Petr Videnka


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE