EquiRadio.cz: Naslouchejte koním i lidem, kteří jim rozumí!
reklama 11A

reklama

Zimní jezdecký pohár ČJF 2020 zná termíny závodů. Proběhne devět akcí

 14.11.2019 11:07 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Sedmý ročník Zimního jezdeckého poháru České jezdecké federace bude mít celkem devět mítinků. Před finále během Jezdeckého festivalu v Královicích proběhnou čtyři kvalifikace ve spřežení a čtyři ve skocích. Vše odstartuje 1. února 2020 v Hradištku.

reklama 12A

 
Vozatajové budou mít možnost kvalifikovat se do finále Zimního jezdeckého poháru České jezdecké federace ve čtyřech termínech. První kolo se koná v sobotu 1. února v Hradištku u Sadské. O dva týdny později se dění přesune do Tlumačova, jelikož hala ve Slatiňanech prochází rekonstrukcí. V sobotu 29. února se příznivci spřežení sjedou do areálu Veterinární a farmaceutické univerzity v Brně a poslední možnost získat kvalifikační body do seriálového žebříčku bude v neděli 15. března opět v Tlumačově. Finále proběhne společně se skoky v sobotu 21. března v Královicích u Slaného.
 
Parkuroví jezdci budou mít první soutěžní zastávku v neděli 9. února ve Zduchovicích u Kamýku nad Vltavou. Druhé kolo se koná v sobotu 22. února v Královicích u Slaného a na stejné místo se vrátí i v neděli 8. března, kdy bude na programu třetí skokové kolo. Dějištěm toho čtvrtého se stane Tlumačov v sobotu 14. března. 
 
Do finále obou seriálů se kvalifikují všichni jezdci, kteří budou alespoň jednou bodovat v kvalifikacích, přičemž body budou přiděleny jezdcům na prvních deseti příčkách. Dva nejlépe bodované výsledky si jezdci nově budou přenášet do finále, v němž zaboduje hned dvacet nejlepších účastníků. 
 
Podrobná pravidla Zimního jezdeckého poháru České jezdecké federace budou zveřejněna po schválení zápisu ze zasedání Výkonného výboru ČJF ze dne 12. listopadu 2019, kde byla projednávána. 
 
V rámci Jezdeckého festivalu 2020 v Královicích se budou konat v pátek 20. března drezurní a voltižní závody. Sobota bude vyhrazena pro finále Zimního jezdeckého poháru ČJF a v neděli se pojedou otevřené skokové soutěže, které vyvrcholí dvoukolovou Grand Prix. 
 
Podrobnosti najdete na adresách www.jezdeckypohar.cz nebo www.jezdeckyfestival.cz.


1. 2. SPŘEŽENÍ - 1. KOLO (SOBOTA) - HRADIŠTKO

9. 2. SKOKY - 1. KOLO (NEDĚLE) - ZDUCHOVICE

15. 2. SPŘEŽENÍ - 2. KOLO (SOBOTA) - TLUMAČOV

22. 2. SKOKY - 2. KOLO (SOBOTA) - KRÁLOVICE

29. 2. SPŘEŽENÍ - 3. KOLO (SOBOTA) - VFU BRNO

8. 3. SKOKY - 3. KOLO (NEDĚLE) - KRÁLOVICE

14. 3. SKOKY - 4. KOLO (SOBOTA) - TLUMAČOV

15. 3. SPŘEŽENÍ - 4. KOLO (NEDĚLE) - TLUMAČOV

 

20. AŽ 22. 3. JEZDECKÝ FESTIVAL 2020

20. 3. JEZDECKÝ FESTIVAL: DREZURA + VOLTIŽ +  SHOW: Mini-Maxi, Jump and Drive

21. 3. JEZDECKÝ FESTIVAL: SKOKY + SPŘEŽENÍ (finále ZJP)

22. 3. JEZDECKÝ FESTIVAL: SKOKY (až do Grand Prix)


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace