EquiRadio.cz: Naslouchejte koním i lidem, kteří jim rozumí!
reklama 11A

reklama

Devadesátka EquiTV ze čtvrtého skokového kola v Tlumačově

 20.03.2019 14:33 | AUTOR

ikonka

Poslední závody zařazené do parkurového Zimního jezdeckého poháru ČJF se konaly v sobotu 16. března v Zemském hřebčinci v Tlumačově. Komu se dařilo a kdo v závěru základní části ovládá žebříček série, se dozvíte v krátkém video souhrnu.

reklama 12D

DEVADESÁTKU SI MŮŽETE PUSTIT TADY

 
Poslední závody zařazené do parkurové části Zimního jezdeckého poháru České jezdecké federace se konaly v sobotu 16. března v Zemském hřebčinci v Tlumačově. 
 
Největší konkurence se tentokrát sešla v kategorii pony. Nejlepší formu si do posledního kola dovezla Eliška Petrusová. Startovala s dvěma svěřenci a seřadila se s nimi na nejvyšších příčkách. S Kačenkou dojela v čase 27,49 sekundy na druhém místě. A ještě lepší výkon podala s Juráškem. 
 
Plný počet dvaceti bodů ji na žebříčku Pony túry posunul z původně z třináctého na čtvrté místo. Do parkuru bodovaného v rámci Malé túry a postaveného na překážkách do 115 cm nastoupilo osm dvojic. Vítězkou se v Tlumačově stala Kristýna Koutná, která za sebou nechala Terezu Benediktovou a Zuzanu Přibylovou.
 
Na čele konečného hodnocení však závěrečný mítink nic nezměnil. Základní část bodování ovládla Tereza Veselá s 57 body.  Druhé místo patří Miloslavovi Příhodovi s 35 body a o pět bodů méně má třetí Ondřej Pospíšil.
 
Stejnou trojici najdeme také v konečném bodování základní části Velké túry. Ta se v Tlumačově nekonala, a tak pořadí zůstává stejné, jako po třetím kole. Na první příčce je Tereza Veselá s 59 body. O pět bodů méně má druhý Miloslav Příhoda a na třetím místě je Ondřej Pospíšil se 45 body. reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace