reklama 11A

reklama

Zelinková a Opatrný: Dva téměř identické výkony v italské stopadesátce

 05.10.2019 18:13 | AUTOR: Pavlína Záhorová

ikonka

V sobotu 5. října se v Gorla Minoře skákalo až do 150 centimetrů. Nejvyšší soutěže se účastnili reprezentanti Zuzana Zelinková a Aleš Opatrný a je až s podivem, že se jim podařilo v sedle Caleriho a Sangris Boye dosáhnout téměř totožného výsledku.

reklama 12C
První říjnové mezinárodní závody v italském městečku Gorla Minore byly zahájeny již ve čtvrtek 3. října. Sobotní nejvyšší soutěží byla stopadesátka, na start se postavili oba zúčastnění čeští reprezentanti, oběma se podařilo probojovat do rozeskakování a oba dokonce dojeli rozeskakování shodně s jednou chybou v téměř totožném čase. O dvě setiny sekundy rychlejší byl Aleš Opatrný a Sangris Boy na patnáctém místě, hned za ním skončila Zuzana Zelinková a Caleri II.
 
V průběhu soboty se podařilo Alešovi dále ukořistit vítězství ve stopětatřicítce s jedenáctiletým Dukatem VTH a sedmou příčku v kategorii sedmiletých s Carmanem. Zuzka se pro změnu mohla radovat z třináctého místa v sedle klisny Abby mezi šestiletými.
 
Kompletní výsledky najdete na TOMTO ODKAZU.
 
Ilustrační foto archiv Jezdci.czreklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace