reklama 11B

reklama

Češi úspěšní při CSI Gorla Minore. Zelinková a Opatrný v pátek vyhráli

 27.09.2019 20:52 | AUTOR: Josef Malinovský |
FOTOGALERIE

ikonka

Čeští jezdci dosáhli v pátek 27. září v italském Gorla Minore nedaleko Milána hned na dvě vítězství. V soutěži pro mladé koně nenašla přemožitele Zuzana Zeliková s Ekatharinou, na parkuru do 135 cm se nejvíce dařilo Alešovi Opatrnému s Dukatem VTH.

reklama 12D

 
Pro sedmileté koně byla určena v pátek 27. září při CSI Gorla Minore dvoufázová soutěž s výškou překážek 135 centimetrů. Nulu až do cíle dovezla česká dvojice Zuzana Zelikovvá a Ekatharina. Navíc druhou fázi překonala v nejrychlejším čase 26,52 sekundy. Ve stejné soutěži skončil Aleš Opatrný s Carmanem šestý, když projel cílem v čase 29,10.
 
Aleš Opatrný však také vybojoval nejvyšší příčku, a to v soutěži s překážkami vysokými 135 centimetrů, která se jela na čas. V sedle Dukata VZH projel celým kurzem čistě v čase 57,17 a to se již nikomu jiném překonat nepodařilo. 
 
Nejvýše se v pátek skákalo do 145 centimetrů, a i v tomto případě se o nejlepší český výsledek postaral Aleš Opatrný. Se Sangris Boyem sice jednou chyboval, ale čas 75,30 mu zajistil 16. řádek ve výsledkové listině s bezmála osmi desítkami účastníků.
 
Celkem v pátek proběhlo sedm soutěží. Na kompletní výsledky nejen našich jezdců se můžete podívat POD TÍMTO ODKAZEM
 
Foto Marian Michlíčekreklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace