ŽIVĚ na EquiTV: 30. 10. volnost Svržno, dostihy Most, klusáci Chuchle
reklama 11A

reklama

Češi sbírali úspěchy na CSI v Gorla Minore také o sváteční sobotě

 28.09.2019 21:00 | AUTOR: Pavlína Záhorová |
FOTOGALERIE

ikonka

V sobotu 28. září pokračovala česká skoková ekipa sbírkou dalších úspěchů při mezinárodní závodech v italském Gorla Minore. Aleš Opatrný bodoval ve stočtyřicítce a mezi sedmiletými, dařilo se i Zvárovi, Zelinkové a Michlíčkové. Více uvnitř článku.

reklama 12A

Čechům se na konci září při mezinárodních skokových závodech v italském městečku Gorla Minore daří i v sobotu. V nejvyšší soutěži dne, dvoufázovce do 145 centimetrů, zajel bezchybně Ondřej Zvára a jedenáctiletý valach Chaccolan, přičemž z více než sedmdesátky účastníků obsadil pátou příčku. 
 
Ve stočtyřicítce dokončil s čistým kontem a na výsledné třetí pozici z téměř šedesátky dvojic Aleš Opatrný a Samsonite RT a vedle toho byl Aleš ještě druhý v kategorii sedmiletých s hřebcem Carman.
 
Zuzana Zelinková s klisnou Abby obsadily mezi šestiletými třetí příčku a to s časem pouze o desetinu sekundy pomalejším než vítězná dvojice. Vítězství si v sobotu na konto připsala juniorka Mariana Michlíčková s Cornet's Boyem ve dvoufázové stodvacítce.
 
Kompletní výsledky najdete na TOMTO ODKAZU.
 
Foto Marian Michlíčekreklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace