NEPŘEHLÉDNĚTE! Začalo vysílat první koňské rádio v ČR. EquiRadio.cz
reklama 11D

reklama

WMS v Šamoríně nakonec tento týden zahájí. SJF upravila své stanovisko

 16.11.2020 17:49 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Jak v neděli 15. 11. doufal organizátor Winter Masters Series v Šamoríně Robert Pál, tak se stalo. Slovenská jazdecká federácia přehodnotila své stanovisko a umožní průběh prvního kola letošní halové série, které proběhne od 20. do 22. 11.

reklama 12D
 
„Doufám, že Slovenská jazdecká federácia své stanovisko přehodnotí. Jsme stále připraveni závody uspořádat při dodržení veškerých protiepidemiologických opatření,“ uvedl v neděli Robert Pál krátce poté, co se dozvěděl, že SJF prodloužila zákaz závodů o celý týden až do 22. 11.
 
Hned v pondělí zástupci SJF své rozhodnutí upravili: „Na základe povolenia P-SJF, sa plánované preteky organizátorom Riders & Dreams 20. – 22. 11. 2020 v Šamoríne konať budú. Dané preteky sa budú konať za prísnych hygienických opatrení a za dodržania aktuálne platných protiepidemiologických opatrení a nariadení vyhláškou Úradu verejného zdravotníctva č. 25/2020 z 13. novembra 2020. Ohľadom podrobností konania pretekov je potrebné kontaktovať organizátora – riaditeľa pretekov Roberta Pála,“ uvádí se na webu SJF.sk.
 
Na webu Winter Masters Series je odkaz na on-line přihlašovací formulář stále aktivní. Více najdete na adrese www.ridersanddreams.sk.


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace