Živě na EquiTV.cz: 8.10. derby Gabrielka, 9.10. skoky Chuchle, Olomouc
reklama 11A

Všestrannost ve Strzegomi obrazem. Březina je po krosu CCI3*-L čtvrtý

 30.08.2020 08:26 | AUTOR: Josef Malinovský |
FOTOGALERIE

ikonka

V polské Strzegomi pokračoval v sobotu 29. srpna třetím dnem mezinárodní mítink ve všestrannost, kterého se účastní i řada českých jezdců. V „dlouhých třech hvězdách“ se posunul po krosu na pěkné čtvrté místo Pavel Březina s Conou Cia.

reklama 12B

FOTO DANIEL TARKA
 
Český reprezentant Pavel Březina v sedle Cona Cia připsal ke 40 bodům z drezury pouze 4 desetiny v krosu a je po dvou zkouškách na čtvrté pozici. Miroslav Trunda na Shutterflyke má 42,7 bodů a je aktuálně osmý. Pro tohoto jezdce je zdárné dokončení těchto závodů důležité z hlediska plánované účasti na dalších čtyřhvězdových závodech CCI4*-L, které by mu měly otevřít cestu ke startu na olympijských hrách v Tokiu. Ve třech dlouhých hvězdách ve Strzegomi startoval ještě Jaroslav Abík a Madock, ale tato dvojice byla v krosu vyloučena.
 
Ve čtyřech krátkých hvězdách již známe konečné výsledky. První dvě příčky vybojovala se svými koňmi Ingrid Klimke. Petr Myška s Obora´s Shut It Out dokončil devatenáctý. 
 
Redakce Jezdci.cz má na místě fotoreportéra Daniela Tarku, který připravil bohatou fotogalerii.
 

Kompletní výsledky najdete POD TÍMTO ODKAZEMK odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE