reklama 11B

Velkou rundu ve Finále Českého poháru ČJF v drezuře ovládla Civišová

 25.09.2022 21:50 | AUTOR: Denisa Vegrichtová

ikonka

V neděli 25. září se ve Zduchovicích jela druhá kola v rámci Finále Českého drezurního poháru. V nejobtížnější kategorii, Velké rundě, zvítězila po povedené volné sestavě Petra Miki Civišová s Europe-M.

reklama 12B

O víkendu 24.-25. září se ve Zduchovicích konalo Finále Českého poháru ČJF v drezuře. V nejobtížnější soutěži zvítězila Petra Miki Civišová s Europe-M. Druhé místo ve Velké rundě obsadila vedoucí jezdkyně po prvním kole Ema Kopuletá s valachem Forrest Gump. V obou kolech byly výsledky velmi těsné a v konečném součtu ztrácela Ema Kopuletá na vítězku necelé čtyři setiny procenta. Výsledek Petry Miki Civišové byl 69,240 %. Třetí místo vybojovala Adéla Neumannová s Heiderugem a čtvrtou příčku obsadila Alena Zeusová v sedle Lockeho.
 
Malá runda měla početnější startovní pole, utkalo se v ní celkem sedm jezdců. Jednoznačnou vítězkou s nejlepším hodnocením v obou kolech se stala Eva Jančaříková s Verdim. Jejich konečná známka byla 69,002 %. Druhé místo obsadila Markéta Vášová s Leontýnkou, třetí skončil Jan Zamec s valachem Dr. House. Do elitní pětky se probojovali i Hana Vašáryová a Fabrizio Sigismondi.
 

Psali jsme: Na finále drezurních KMK ve Zduchovicích vynikali svěřenci Civišové

 
Vítězkou kategorie pro jezdce do dvaceti pěti let se stala Johana Vašáryová s plemenným hřebcem Firestonem se ziskem 70,902 %. Vítězství jí zajistila sobotní úloha, kde získala náskok více než jedno procento nad druhou Anetou Havlíčkovou. Ta sice s Feineke zajela lepší volnou sestavu, na prvenství to však nakonec nestačilo. Třetí místo vybojovala Nikola Feherová a Gallileus van de Berkenhoeve. Čtvrtá skončila Eliška Skřivanová, elitní pětku uzavřel Robert Čapek.
 
Mezi juniory se nejvíce dařilo Alžbětě Blažkové s Fidalgem. Jejich procentuální zisk byl 67,406 %. Druhé místo obsadila Kristýna Hájková s Conellym, třetí příčku vybojovala Rinata Děnikejeva v sedle klisny Hannah Montana. Mezi juniory se umístila ještě Kateřina Sekaninová a Sára Dusílková.
 
V dětské kategorii suverénně zvítězila s náskokem více jak dvou procent Anna Šestáková s Avelange před Dalitou Opatrnou v sedle valacha Messi Kinský. Bronzovou příčku obsadila Veronika Sedláčková s Delgadem. Čtvrté místo vybojovala Barbora Černá s Karotkou a pátá skončila Christinne Lenomarová.
 
Foto: Jan Matuška


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.cz, internetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE