reklama 11C

Famosa ukázala výjimečný charakter, hodnotí Civišová účast v Ermelu

 10.09.2022 16:55 | AUTOR: Josef Malinovský |
FOTOGALERIE

ikonka

V nizozemském Ermelu se koná mistrovství světa mladých koní v drezuře. Účastnila se ho i Petra Miki Civišová se šestiletou klisnou Famosou. „Vidět naživo neuvěřitelnou kvalitu koní světové špičky je opravdu zážitek,“ uvedla česká reprezentantka.

reklama 12D

 
Dva starty má za sebou Petra Miki Civišová na šestileté klisně Famose při mistrovství světa mladých koní v nizozemském Ermelu. V pátek obdržela 6,66 bodů, což stačilo jen na 41. řádek výsledkové listiny. V sobotním malém finále obsadila 22. příčku s 7,38 body. 
 
„Vidět naživo neuvěřitelnou kvalitu koní světové špičky je opravdu zážitek. Mám radost, že jsme měli možnost se v takovém startovním poli prezentovat a přesto, že se první den trošku projevila únava z cesty, která trvala téměř čtrnáct hodin, tak druhý den na hlavním stadionu jsme předvedli slušnou úlohu a obdrželi pozitivní hodnocení a výsledek 73,8 %,“ zhodnotila Petra Miki Civišová.
 

Psali jsme: Petra Miki Civišová má první mistrovský titul. Vyhrála ho s Europe-M

 

„V této úloze byl highlight krok, za který jsme obdrželi vysoké hodnocení 8, naopak dle představ se nepovedly přeskoky, se kterými standardně problém nebývá,“ upřesnila. Přiznala také, že se dostavila určitá tréma. „V dechberoucí hlavní aréně či na opracovišti s olympijskými medailisty jsem trochu bojovala se stresem, ale Famosa naštěstí ukázala svůj výjimečný charakter a nenechala mě v tom,“ dodala. Z Nizozemska tak domů rozhodně zklamaná neodjíždí.
 
Foto: poskytla Petra Miki Civišová


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.cz, internetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE