POZOR! Ve středu 20.10. ve 20:10 přijde EQUINET s velkou novinkou
reklama 11D

reklama

V Suché začal Český skokový pohár. Úvodní ST vyhrála Sofie Najmanová

 05.06.2020 08:18 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Devatenáctý ročník Českého skokového poháru odstartoval ve čtvrtek 4. června prvními pěti rámcovými soutěžemi. Hned první den se skákalo až do stupně ST, kdy nejlepší výsledek předvedla v rozeskakování Sofie Najmanová s Princess.

reklama 12D
 
Celkem deset dvojic postoupilo do rozeskakování čtvrteční hlavní soutěže ST*/ST** s handicapem v Suché u Litomyšle. Dva koně v něm měl Aleš Opatrný, ale tentokrát nejrychlejší jízdy nepředvedl a skončil s Human Leaque sedmý a s Carman pátý. Šesté místo obsadila Mariana Michlíčková v sedle Leeve Jung.
 
Půl vteřiny chybělo Janu Malému s Corionem na pomyslnou bronzovou pozici. Tu nakonec obsadil Sergej Motygin s Dylanem. Druhé místo bral Marek Hentšel a Deborah HF a z vítězství se radovala v čase 23,51 Sofie Najmanová na Princess. 
 

NEPŘEHLÉDNĚTE: Jiří Skřivan: Náš sport vyjde z krize silnější. Uvidíme i lepší výkony

 
Čtvrtek byl nejobsazenějším dnem co do počtu startů. Také v pátek a v sobotu se bude skákat až do úrovně ST, vrcholem celého mítinku bude Velká cena Litomyšle na stupni T*. Předcházet jí budou tradiční rámcové seriály U25 a Czech Junior Cup. Amateur Tour bude stejně jako v minulých letech uzavírána v sobotu. 
 
V neděli 7. června bude všechny soutěže přenášet živě internetová televize EquiTV.cz, která ve spolupráci s Asociací Český skokový pohár realizuje on-line streamy, ale také záznamy pro Českou televizi, ze všech pohárových kol.
 
Ilustrační foto Zenon Kisza / ČSP


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace