POZOR! Ve středu 20.10. ve 20:10 přijde EQUINET s velkou novinkou
reklama 11A

reklama

Velká cena Litomyšle 2020 ŽIVĚ. Sledujte Český skokový pohár na EquiTV

 04.06.2020 15:20 | AUTOR: Josef Malinovský |
ŽIVĚ

ikonka

Internetová televize EquiTV.cz ve spolupráci s Asociací Český skokový pohár připravila i pro sezonu 2020 ze všech pohárových Velkých cen živé vysílání. Prvním kolem je Velká cena Litomyšle. On-line přenos je naplánován na neděli 7. června…

reklama 12B
 
Živé vysílání z vrcholného dne 1. kola Českého skokového poháru 2020 v Suché u Litomyšle začíná v neděli 7. června od 8.45 hodin dopoledne a poběží až do konce sportovního programu, jehož vrcholem je Velká cena Litomyšle. 
 

ON-LINE PŘENOS SLEDUJTE NA TÉTO STRÁNCE!

 

Komentovaný jednokamerový stream zajišťuje ve spolupráci s Asociací Český skokový pohár společnost Equinet s.r.o., která je provozovatelem internetové televize EquiTV.cz.
 
Ilustrační foto Zenon Kisza / ČSP


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace