ŽIVĚ dostihy, working equitation, klusáci, chladnokrevníci, paravoltiž
reklama 11A

V sobotní Racino Grand Prix zazářil Papoušek a juniorka Michlíčková

 18.07.2020 19:50 | AUTOR: Pavlína Záhorová

ikonka

Na start nejvyšší sobotní soutěže národních závodů v Ebreichsdorfu se v půlce července postavilo na padesát jezdeckých dvojic a mezi dvanácti nejlepšími bylo pět z České republiky - se třemi koňmi Kamil Papoušek, dále juniorka Michlíčková a Tretera.

reklama 12A
Česká početná ekipa vyrazila ve dnech 15. až 19. července na národní skokové závody do rakouského areálu Magna Racino v Ebreichsdorfu. Naši jezdci se účastnili rovněž nejvyšší sobotní soutěže Racino Grand Prix s překážkami do 145 centimetrů a hned pěti českým dvojicím se podařilo umístit se na dotovaných pozicích.
 
V soutěži se předvedla padesátka koní, tři z nich sedlal český reprezentant Kamil Papoušek a se všemi se umístil mezi dvanácti nejlepšími. Na koni Great Feeling byl třetí, Loki byl osmý a Mister Star VD Zandhoeve. Skvělý výkon v této soutěži předvedla také juniorka Mariana Michlíčková na koni Leeve JUnga, díky němuž byla dekorována jakožto šestá nejlepší, a na dotaci dosáhl dále Vladimír Tretera a Gliriete, ti se umístili na jedenácté příčce.
 
Kompletní výsledky najdete na TOMTO ODKAZU.
 
Foto Jitka Michlíčková


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE