Dosáhne Pamino na St. Leger? Sledujte ŽIVĚ na EquiTV 28.11. od 10:00 h
reklama 11B

reklama

Češi bodují v Ebreichsdorfu. Papoušek i Opatrný na pátečním dekorování

 17.07.2020 20:20 | AUTOR: Pavlína Záhorová

ikonka

Do jezdeckého areálu Magna Racino v rakouském Ebreichsdorfu vyrazila na místní národní závody ve dnech 15. až 19. července velmi početná česká ekipa. Na startovních listinách nechybí ani Aleš Opatrný či Kamil Papoušek, a právě těm se v pátek dařilo.

reklama 12C
Od středy 15. července běží v rakouském jezdeckém areálu Magna Racino v Ebreichsdorfu národní skokové závody. Na místo dorazila taky velmi početná česká ekipa.
 
První úspěchy ve vyšších soutěžích zajistili již ve čtvrteční stočtyřicítce Vladimír Tretera a Gangster v/h Noddevelt, kteří dojeli jako druzí nejlepší, a dále osmá Mariana Michlíčková v sedle koně Leeve JUnga.
 
V pátek se pak nejdříve velmi podařila stotřicítka Lindě Portychové na koni Juliett, dvojice se umístila s čistým kontem na čtvrté příčce, velmi úspěšná byla však pro české jezdce nejvyšší soutěž dne s překážkami do 145 centimetrů. Mezi ty nejlepší se zařadili Kamil Papoušek s koňmi Warness a Loki, ti získali čtvrtou a šestou příčku, páté místo připadlo Aleši Opatrnému v sedle Gentlemana WH.
 
Kompletní výsledky najdete ZDE.
 
Ilustrační foto archiv Jezdci.cz


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace