Dosáhne Pamino na St. Leger? Sledujte ŽIVĚ na EquiTV 28.11. od 10:00 h
reklama 11A

reklama

CSI Oliva: Michlíčková a Kellnerová bezchybné v páteční stočtyřicítce

 28.02.2020 20:40 | AUTOR: Pavlína Záhorová

ikonka

V rámci španělské Mediterranean Equestrian Tour startují také české reprezentantky. V pátek 28. února se dařilo Marianě Michlíčkové i Anně Kellnerové. Obě zajely soutěž do 140 centimetrů bezchybně, první jmenovaná navíc na skvělé šesté příčce.

reklama 12B
Na start soutěže do 140 centimetrů se v pátek 28. února při španělské Mediterranean Equestrian Tour v Olivě postavilo celkem padesát jezdeckých dvojic včetně Anny Kellnerové s klisnou Catch Me If You Can a Mariany Michlíčkové s Quiete. Obě tyto jezdkyně zajely stočtyřicítku bezchybně, Mariana byla navíc dekorovaná jako šestá nejlepší v čase 68,48 sekund.
 
Zvítězila nizozemská dvojice Ruben Romp a osmiletý valach Hiek'N.
 
Kompletní výsledky najdete ZDE.
 
Ilustrační foto archiv Jezdci.cz.


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace