Živě na EquiTV.cz: 8.10. derby Gabrielka, 9.10. skoky Chuchle, Olomouc
reklama 11C

Úspěchy Čechů v Šamoríně. Bielíková osmá v sobotní kvalifikaci na GP

 14.05.2022 19:43 | AUTOR: Vojtěch Kroupa

ikonka

Nejlépe si z Čechů se sobotní kvalifikací na GP při mezinárodních závodech v Šamoríně poradila Nikola Bielíková s Carisonem. Po jedné chybě jim patřilo osmé místo. V EY Cupu zářil Viktor Skutecký, jenž skončil čtvrtý a hned za ním Natálie Soukupová.

reklama 12A

Ve slovenském Šamoríně pomalu vrcholí druhý týden mezinárodních parkurových závodů, kam zavítala velmi početná ekipa českých jezdců. Obtížná sobotní kvalifikace na nedělní Grad Prix se vydařila Nikole Bielíkové, která si s Carisonem dojela pro osmé místo. 
 
Při soutěžích v rámci European Youngster Cupu pro jezdce do pětadvaceti let se po celý týden dařilo Natálii Ulčové s Demontem. Ta však v sobotní finálové jízdě v rozeskakování přivezla osm trestných bodů a skončila na pozici osmé. Čisté rozeskakování poté zajeli Natálie Soukupová s valachem Lord Legacy, která skončila pátá a o téměř vteřinu rychlejší byl Viktor Skutecký s G-Starem. Tomu patřilo místo čtvrté. EY Cup v Šamoríně ovládla Pheline Ahlmann s klisnou Abby. 
 
Mezi úspěšně startující Čechy se rozhodně řadí Emma Sophia Španko, která s Electric Lady zvítězila v juniorské soutěži do 135 centimetrů. V této soutěži se na výbornou třetí příčku poté zařadila Anna Helebrantová s Epem van de Achterhoek Z, která dojela i ve stočtyřicítce třetí s Gretou SW. 
 

Výsledky všech českých reprezentantů sledujte TADY.

 
Foto: Sára Kratochvílová, Marian Michlíček 


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.czinternetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE