reklama 11B

Švédské hvězdy vedou GCL ve Stockholmu. Prague Lions postupují z konce

 17.06.2022 23:39 | AUTOR

ikonka

Jak se říká, každý den není posvícení. Prague Lions po vítězství v Cannes zahájili osmé kolo Global Champions League ve Stockholmu průběžnou šestnáctou příčkou. Na opačném konci dílčí výsledkové listiny jsou domácí Stockholm Hearts.

reklama 12D
 
Silné duo Peder Fredricson v sedle Catch Me Not a Malin Bayard-Johnsson na klisně H&M Indiana udělalo obrovskou radost domácím fanouškům při osmém pokračování parkurové série Global Champions League ve Stockholmu. Páteční část týmové soutěže překonali bez penalizace a v nejkratším součtu časů. 
 
Podobně kvalitní výkony podali ještě členové Rome Gladiators Zoe Conter s Dawa de Greenbay Z a Shaine Breen na koni Z7 Ipswich. Za Stockholm Hearts zaostávali jen o sedm setin sekundy. Další dva celky – Shanghai Swans a Valkenswaard United – inkasovaly pouhý jeden bod za překročení času. S jednou chybou pak postupují Istanbul Sultans, New York Empire a současní lídři tabulky GCL Berlin Eagles. 
 
Prague Lions, kteří jsou po sedmi kolech série průběžně druzí, je tentokrát z vrcholu žebříčku pravděpodobně nesesadí, neboť po úvodní části jsou na posledním šestnáctém místě. Leopold van Asten s VDL Groep Hutch obdržel pět trestných bodů a Pieter Devos na Kannabis van de Bucxtale dokonce jedenáct. Dvojciferné bodové skóre ovšem mělo i dalších pět uskupení. 
 
Bude tak zajímavé sledovat, jak se zamíchá pořadí po druhém kole soutěže. To je na programu v sobotu od 14:55 hodin. V 18:50 pak naváže Grand Prix Longines Global Champions Tour, v níž se rozhodne o osmém držiteli zlaté vstupenky do Super Grand Prix při galashow světového parkuru GC Prague Playoffs.
 
Foto: poskytlo tiskové středisko GCL


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.czinternetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE