reklama 11D

Prague Lions letos podruhé vyhráli GCL. Dotahují se na Berlin Eagles

 04.06.2022 21:52 | AUTOR |
FOTOGALERIE

ikonka

Parkurový tým Prague Lions podruhé v letošní sezoně ovládl Global Champions League. Vedli již po čtvrteční části dvoukolové soutěže v Cannes a v sobotu potvrdili skvělou formu, když si dokázali v těžké konkurenci svoji pozici udržet.

reklama 12A

 
Sedmé kolo parkurové série Global Champions League začalo v Cannes již ve čtvrtek 2. června, kdy družstvo Prague Lions jako jediné dokončilo bez trestných bodů. Startovali za něj Američan Brian Moggre s třináctiletým valachem MTM Vivre Le Reve a Pieter Devos v sedle devítiletého valacha Nascara van´t Siamshof. 
 
Tento belgický jezdec nastoupil i do sobotního druhého kola, ale tentokrát si do soutěže vzal velmi zkušenou čtrnáctiletou klisnu Claire Z. Doplnil jej jeho krajan Niels Bruynseels. Také on nastoupil se svojí stájovou jedničkou – třináctiletým valachem Delux van T & L. A právě jeho výsledek měl doslova lví podíl na tom, že Prague Lions letos již podruhé vyhráli. Dokončil totiž s nulou na bodovém kontě, zatímco Devos inkasoval po jedné chybě čtyři trestné body. 
 
Součet časů 157,09 sekundy nepatřil zdaleka mezi ty nejrychlejší, a tak o prvenství rozhodlo to, že ostatní celky taktéž připočítávaly po chybách penalizaci. Osm bodů měli jak členové Shanghai Swans, tak zástupci Madrid in Motion, Stochkolm Hearts i Miami Celtics. A právě v tomto pořadí se umístili na dalších příčkách v závislosti na součtu dosažených časů jednotlivých soutěžních dvojic.
 

Psali jsme: Prague Lions jsou ve formě. Ve čtvrteční GCL v Cannes jediní bezchybní

 
Prague Lions mají aktuálně 131 bodů, což je pouze o dva méně, než nasbírali za sedm kol lídři tabulky Berlin Eagles. Tentokrát totiž dosáhli jen na osmou pozici. Třetí jsou průběžně Stockholm Hearts se 128 body a čtvrtí Madrid in Motion, který mají 126 bodů. Ostatní mají mnohem výraznější rozestup, a to nejméně o třináct bodů. 
 
Být mezi nejlepší čtveřicí je pro všechny velmi důležité, neboť právě tento počet elitních týmů po patnácti kolech série získá přímý postup do semifinále Super Cupu GCL, jenž se odehraje v druhé polovině listopadu během galashow světového parkuru Global Champions Prague Playoffs v libeňské O2 areně.
 
Foto: poskytlo tiskové středisko Global Champions League


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.cz, internetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE