ŽIVĚ na EquiTV.cz: 25. 9. drezura Zduchovice, všestrannost Přeštěnice
reklama 11A

Starokladrubští koně z Národního hřebčína přivezli do ulic koledy

 18.12.2020 15:58 | AUTOR

ikonka

„Když nemohou posluchači v této době přijít na koncert, přijedeme my koncert za nimi.“ V tomto netradičním duchu proběhl ve čtvrtek 17. prosince 2020 vánoční koncert Národního hřebčína Kladruby nad Labem na koňském povozu.

reklama 12B

 
„Bohužel letošní protiepidemiologická opatření nám neumožňují koncert uskutečnit. Z tohoto důvodu se Národní hřebčín rozhodl dovézt vánoční atmosféru přímo k občanům, k jejich domovům, a to tak, že obcí Kladruby nad Labem projede koňské spřežení s živou hudbou,“ uvedli zástupci hřebčína.
 
Koňské spřežení přivezlo do ulic obce Kladruby nad Labem živou hudbu ve čtvrtek 17. prosince mezi 17. a 18. hodinou. Potěšila tak místní přímo u jejich domovů. 
 
Vánoční koledy zahrála ve výletním voze taženém starokladrubskými koňmi dechová hudba Josefa Pecky. Součástí svátečního průvodu byl kočár z filmu Tři oříšky pro Popelku.
 
Foto Jaroslav Smékal


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE