reklama 11C

Stanislav Chudáček: Dostihy jsou radost, znovu jsem se pustil do chovu

 13.08.2020 06:30 | AUTOR: Martin Cáp |
PODCAST

ikonka

I když patří podle počtu koní k menším majitelům, barvy Stanislava Chudáčka zná prakticky každý dostihový příznivec. V Podcastu EquiTV vypráví o koních jako Famous Valley, Krasava nebo Kristiano, vztahu k rodině Vocáskových i chovatelských ambicích.

reklama 12C

 

PODCAST SE STANISLAVEM CHUDÁČKEM SI PUSŤTE NA TOMTO ODKAZU!

 

Podcasty EquiTV můžete poslouchat zdarma on-line na webu, nebo si je můžete sctahovat přímo do svého počítače, tabletu či mobilu s aktivovaným premium programem, který stojí pouhých 365 korun na rok. Poslechnout si je tak můžete kdykoliv a kdekoliv, i když zrovna nejste v dosahu internetového připojení.

Všechny již publikované podcasty najdete pod snadno zapamatovatelnými internetovými adresami: www.jezdeckeradio.cz nebo www.equiradio.cz.

Foto: Marcela KozováK odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE