reklama 11C

reklama

Živě: Dostihy se vracejí na jih Čech, sledujte Velkou cenu Netolic

 14.08.2020 10:30 | AUTOR: Martin Cáp |
ŽIVĚ

ikonka

Malebné prostředí s nezaměnitelnou atmosférou, to je ve zkratce Velká cena Netolic. Tradiční letní dostihy na jihočeské dráze můžete v neděli 16. srpna sledovat živě v přenosu internetové televize EquiTV.

reklama 12B
Jednou za rok se koná populární dostihový mítink v Netolicích. Na dráze v bezprostředním sousedství malebného zámku Kratochvíle je v neděli 16. srpna přichystaný tradiční smíšený program rovinových i překážkových dostihů, součástí rámcového programu je i další díl Pony ligy za podpory Jockey Clubu ČR.
 
Vrcholem dne je opět Velká cena Netolic, letos vypsaná jako Steeplechase Cross Country Velká cena Galopp News. Loňského vítěze, mezitím již třináctiletého Gejzira s žokejem Marcelem Novákem, vyzvou čtvrtý z loňské Ceny Labe Taras či zcestovalý König Samur.
 
První z osmi dostihů se poběží v 13:00, přímý přenos EquiTV začíná už od 12:30.
 

STREAM SLEDUJTE ZDE!

 
Startovní listiny najdete na webu Jockey Clubu ČR.
 
Ilustrační foto: Bohumil Křižan, Jockey Club ČR


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace