reklama 11A

reklama

Sobotní Diamond Tour Prague Cup pro Duffyho. Doležal skončil sedmý

 22.08.2020 19:26 | AUTOR

ikonka

O sobotní vrchol programu CSIO3* Prague Cup se postarala náročná soutěž Diamond Tour do 150 cm. V ceně Chuchle Arena Praha rozhodovalo o vítězi rozeskakování, ve kterém startoval i český zástupce Rudolf Doležal. Nejlepší výkon podal Ir Michael Duffy.

reklama 12A

 
Již za deště probíhalo napínavé rozeskakování nejlepších jezdců sobotní Diamond Tour v rámci CSIO3* Prague Cup v Chuchle Areně Praha. Nejrychleji se nakonec dostal do cíle Michael Duffy s valachem Zilton Sl Z, a to v čase 37,94 vteřiny. 
 
Nutno dodat, že dvojice měla velké štěstí po riskantním nájezdu jednoho oxeru, kdy se horní bariéra hýbala, ale nakonec zůstala v háku. Těsně druhé místo obsadil Novozélanďan Bruce Godin. S valachem Backatorps Danny V zaostal za vítězem pouhé čtyři setiny sekundy. Vítěz předešlé soutěže Pius Schwizer zabodoval i v této soutěži a dojel si pro třetí místo. Sedlal valacha Cortney Cox. 
 
K české radosti se rozeskakování účastnil také Rudolf Doležal s valachem Quattro Cento. V rozeskakování navázali na bezchybný výkon a dokončili opět s nulou na kontě. Jejich čas 43,05 vteřiny však na nejvyšší příčky nestačil a znamenal nakonec krásné sedmé místo. 
 
Stavitel Uliano Vezzani důkladně prověřil přihlášené dvojice a jezdcům připravil náročnou zkoušku, která byla zároveň kvalifikací do nedělní Grand Prix. V základním kole na jezdce čekali tři dvojskoky, a to dva hned za sebou na diagonále. Z více jak 70 startujících nakonec pouze dvanáctka jezdců dokončila bezchybně. 
 
Rozhodující byl také čas, na který doplatily i dvě české dvojice. S pouhým jedním trestný bodem absolvovali tuto náročnou soutěž Filip Doležal s valachem Coup de Couer Gp Madame Z a Alena Gasperl s klisnou Chacco Bella. 
 
Kompletní výsledky a další informace najdete na adrese www.csiopraha.cz. Sledujte také live stream z průběhu celého mítinku CSIO3* Prague Cup 2020.
 
 
 


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace