reklama 11D

reklama

Sobotní dění ve Španělsku: Kellnerová na place, Chudyba na bedně

 23.02.2019 18:32 | AUTOR: Lukáš Klingora

ikonka

Stejně jako předchozí dny, i v sobotu 23. února se v rámci španělských túr neztratily vlajky České republiky i Slovenska. Anna Kellnerová se v Olivě umístila hned se dvěma koňmi v elitní desítce. Bronislav Chudyba ve Valencii pak dokonce na bedně!

reklama 12D

Anna Kellnerová se v rámci sobotního závodního dne na CSI v Olivě představila v sedle dvou svých svěřenců na parkuru vysokém 130 cm. Tuto dvoufázovou soutěž navíc česká jezdkyně s oběma koňmi dokončila bez trestných bodů, díky čemuž mohla pomýšlet na nejvyšší příčky výsledkové listiny.

Lepšího času dosáhla Anna v sedle Calcourta Falklund, s nímž brala konečnou 7. příčku. Naší jezdkyni patřila ale i hned další místo výsledkové listiny, na které se postavila v sedle Classica.

 

Napsali jsme: Chudyba: Start v GCL je jeden z mých splněných snů. Doufám v olympiádu

 

Na nedalekém mezinárodním mítinku ve Valencii se v rámci sobotního programu dařilo slovenskému jezdci Bronislavu Chudybovi. Ten se radoval z umístění na bedně po bezchybné jízdě v soutěži, kde překážky měřily 145 cm. Pro bronz si Chudyba dojel v sedle Guayarminy WV.

 

Kompletní výsledkové listiny z CSI Oliva najdete ZDE, z CSI Valencie ZDE.

Foto: FB Bronislava Chudyby
reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace