ŽIVĚ: 26. a 27.6. CDI Brno, 27.6. dostihy Chuchle, skoky MJP Martinice
reklama 11B

reklama

V sobotu zlato, v neděli stříbro. Chudyba byl ve Valencii opět úspěšný

 10.02.2019 19:28 | AUTOR: Lukáš Klingora

ikonka

Úvodní týden Valencia Tour, kde nechyběly dvojice v českých i slovenských barvách, vyvrcholil soutěží Grand Prix. Zuzana Zelinková tam obsadila 14. příčku, Bronislav Chudyba 17. místo. Slovenský jezdec navíc navázal na sobotní vítězství stříbrem…

reklama 12D

Startovní listina Grand Prix, která završila první závodní týden Valencia Tour, čítala celkem čtyřiatřicet dvojic, z nichž dvanáct bylo na konci dekorováno. To se bohužel netýkalo ani české ani slovenské dvojice.

 

S jednou chybou

Zuzaně Zelinkové zabránila, stejně jako Bronislavovi Chudybovi, jedna chyba v postupu do rozeskakování. Česká jezdkyně v sedle Larimy se tak se čtyřmi trestnými body, které inkasovala na základním parkuru této soutěže s překážkami vysokými 145 cm, radovala z 14. místa. Slovenská dvojice ve složení Bronislav Chudyba a Frederiks se postavila se stejným počtem trestných bodů, ale pomalejším časem, na konečnou 17. příčku.

 

Slovenské stříbro

Stejný jezdec zabodoval v předešlé soutěži nedělního programu, kde překážky měřily 140 cm. Právě tam se Bronislav předvedl v sedle koně New York, s nímž ani jednou nezaváhal. Nakonec se tato slovenská dvojice postavila na stupně vítězů, a to konkrétně na stříbrný post. Chudyba tak navázal na sobotní vítězství s klisnou Guayarmina WV.

 

Kompletní výsledkové listiny najdete POD TÍMTO ODKAZEM

 

Foto: archiv Bronislava Chudyby (zdroj: FB)
reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace