ŽIVĚ: 26. a 27.6. CDI Brno, 27.6. dostihy Chuchle, skoky MJP Martinice
reklama 11C

reklama

Španělská túra: Zelinková má dvě stříbra, Kellnerová zahájila čistě

 22.02.2019 12:30 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

Zuzana Zelinková potvrdila do třetice, že její mladé klisny jsou ve skvělé formě. Během třetího týdne túry CSIYH Valencia s nimi podala několik bezchybných výkonů, které završila dvěma 2. místy ve finálových soutěžích. Anna Kellnerová závodí v Olivě.

reklama 12D
Tři týdny setrvává česká jezdkyně Zuzana Zelinková ve Valencii ve Španělsku. Sbírá tam úspěchy s mladými koňmi v soutěžích CSIYH. V třetím týdnu túry si ve čtvrtek 21. února dojela ve finále pro šesti i sedmileté pro druhé místo. Ve stotřicítce pro koně narozené v roce 2013 dojela druhá na Abby, v kategorii o rok starší brala druhou příčku na překážkách do 140 cm s Ekatherinou. Výsledkům ve finále předcházely bezchybné výkony v úterních a středečních kvalifikacích. 
 
Anna Kellnerová tráví rovněž téměř celý únor ve Španělsku, a to jen pár desítek kilometrů od Valencie ve městě Oliva. Ve čtvrtek tam zahájila třetí mítink v řadě. Nejlepší výsledek zaznamenala ve stotřicítce s Calcourt Falklundem, v které dokončila s nulou.
 
Foto: Kateřina Krpelová / CETreklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace