Dosáhne Pamino na St. Leger? Sledujte ŽIVĚ na EquiTV 28.11. od 10:00 h
reklama 11D

reklama

Sledujte ŽIVĚ na EquiTV: Závěr CEI a MČR 2020 ve vytrvalosti v Chlumci

 07.08.2020 10:52 | AUTOR: Josef Malinovský |
ŽIVĚ

ikonka

Na start mistrovství ČR ve vytrvalosti 2020 a CEI2* se jezdci s koňmi vydají po okolí Chlumce nad Cidlinou v sobotu 8. srpna již od 6:00 hodin. Vše bude průběžně zaznamenávat EquiTV, která zároveň od 19:00 hodin odvysílá živě slavnostní vyhlášení.

reklama 12D
 
Seniorská trať je složená ze čtyř etap dlouhých 40, 30, 30 a 20 kilometrů a vydají se na ni přesně v 6:45 hodin. Junioři mají také čtyři etapy o délce 30, 30, 20 a 20 kilometrů. Vyrážet by měli v 6:45 hodin, finish line je v 17:15. Poslední hodnocení senioři musí dorazit do cíle nejpozději v 18:10 hodin.
 
Zhruba od 19:00 hodin připravuje internetová televize EquiTV.cz přímý přenos ze slavnostního vyhodnocení šampionátu, resp. celých závodů. Chybět by nemělo stejně jako v loňském roce i několik živých rozhovorů s nejúspěšnějšími jezdci.
 

On-line přenos sledujte na TÉTO STRÁNCE!

 
Vzhledem k tomu, že přesný čas nelze uvést dopředu, doporučujeme si předem nastavit připomenutí začátku streamu (stačí kliknout do připraveného okna pro přenos).
 
Startovní a výsledkové listiny MČR najdete ZDE
 
Podrobnosti k mezinárodním závodů CEI2* jsou TADY


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace