reklama 11D


Scholtens vyhrála kür v Mechelenu. Druhá skončila dvojice známá z Brna

 29.12.2019 16:34 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

V neděli 29. prosince se v belgickém Mechelnu jela drezurní úloha Grand Prix Freestyle hodnocená do Světového poháru 2019/2020. Stejně jako zahajovací Grand Prix o den dříve jí vyhrála Emmelie Scholtens. Druhá dojela dvojice známá českým fanouškům.

reklama 12B
 
První úlohou dalšího kola drezurního World Cupu, který se konal 28. a 29. prosince v Mechelenu v Belgii, byla Grand Prix. V té se rozhodčím nejvíce líbila nizozemská reprezentantka Emmelie Scholtens s hřebcem Desperadem NOP, která dostala známku 76,478 %. 
 
Stejná dvojice pak o den později ovládla rovněž volnou Grand Prix. Získala v ní přes 85 %. Druhé místo obsadila Portugalka Maria Cateano, jíž znají dobře čeští fanoušci ze závodů CDI v Brně. V roce 2018 tam v sedle lusitánského hřebce Coroada vyhrála právě kür bodovaný do série World Cup. Coroada sedlala i tentokrát. Třetí příčku získal Španěl Juan Matute Guimon na Quantico.
 

Výsledky najdete ZDE

Ilustrační foto: Kateřina Návojová
reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace