NEPŘEHLÉDNĚTE! Začalo vysílat první koňské rádio v ČR. EquiRadio.cz
reklama 11C

reklama

Londýn viděl novou verzi krátké Grand Prix. Nejlépe jí zajela Dujardin

 17.12.2019 19:34 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

Už v roce 2018 se v rámci programu závodů CDI v londýnské hale Olympia objevila zkrácená úloha Grand Prix. Další novou verzi předvedli účastníci Světového poháru v pondělí 16. prosince. Nejlépe si s ní poradila zlatá olympionička Charlotte Dujardin.

reklama 12A
 
V pondělí 16. prosince se v Londýně při Světovém poháru v drezuře namísto obvyklé Grand Prix Special jela zkrácená verze takzvaná Short Grand Prix. Podobný „experiment“ zažila londýnská hala Olympia už při CDI-W před rokem, tentokrát však byla na programu další upravená úloha, která prošla změnami během sezony 2019. 
 
Nejlépe si s ní před domácím publikem poradila zlatá olympijská medailistka Charlotte Dujardin. V sedle klisny Mount St. John Freestyle získala známku přes 81,5 %. Také další příčky obsadili Britové. Druhé místo vybojoval Carl Hester na valachovi Hawtins Delicato a třetí skončila Charlotte Fry s hřebcem Everdalem.
 

Výsledky najdete v tomto odkazu

 

Foto: FEI / Eric Knollreklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace