Londýn viděl novou verzi krátké Grand Prix. Nejlépe jí zajela Dujardin

Už v roce 2018 se v rámci programu závodů CDI v londýnské hale Olympia objevila zkrácená úloha Grand Prix. Další novou verzi předvedli účastníci Světového poháru v pondělí 16. prosince. Nejlépe si s ní poradila zlatá olympionička Charlotte Dujardin.
17.12.2019 19:34  |  Autor: Lucie Spiwoková  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

V pondělí 16. prosince se v Londýně při Světovém poháru v drezuře namísto obvyklé Grand Prix Special jela zkrácená verze takzvaná Short Grand Prix. Podobný „experiment“ zažila londýnská hala Olympia už při CDI-W před rokem, tentokrát však byla na programu další upravená úloha, která prošla změnami během sezony 2019.

Nejlépe si s ní před domácím publikem poradila zlatá olympijská medailistka Charlotte Dujardin. V sedle klisny Mount St. John Freestyle získala známku přes 81,5 %. Také další příčky obsadili Britové. Druhé místo vybojoval Carl Hester na valachovi Hawtins Delicato a třetí skončila Charlotte Fry s hřebcem Everdalem.