Werth opět září ve Světovém poháru. V Salzburku vyhrála Grand Prix

Pátý závod CDI-W bodovaný do drezurního Světového poháru Západoevropské ligy FEI probíhá ve dnech 7. a 8. prosince v Salzburku. Svojí dominanci tam opět předvádí světová jednička Isabell Werth. V úvodní Grand Prix jí dobře sekundoval jeden z krajanů.
07.12.2019 20:05  |  Autor: Lucie Spiwoková  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

V sobotu 7. prosince se v Salzburku jela první úloha Grand Prix v rámci dalšího kola Světového poháru v drezuře. Roli favoritky potvrdila německá hvězda Isabell Werth, která vyhrála v sedle Emilia s výsledkem 78,957 %.

Zdatně jí sekundoval další německý jezdec Benjamin Werndl, jenž dojel druhý s valachem Daily Mirror. Od rozhodčích dostal o jedno procento méně. Třetí příčku obsadila francouzská reprezentantka Morgan Barbancon na hřebci Sir Donnerhall II OLD. Její odstup na nejlepší dvojice však už byl více než pětiprocentní.