reklama 11D

reklama

Radek Holčák: Doba se přibrzdila. Derby v září bude profesní výzva

 06.05.2020 06:30 | AUTOR: Martin Cáp |
FOTOGALERIE

ikonka

"Situace je prostě taková, jaká je. Je nutné se s tím poprat, jak nejlíp umíme. Nic jiného nám ani nezbývá," říká trenér Radek Holčák na prahu sezony, jejíž začátek odložila pandemie onemocnění Covid-19.

reklama 12D

Loni připravil Pacific Hilla k vítězství v Českém derby, ale zažil i několik zklamání a dramatických situací. Teď Radek Holčák vyhlíží nelehkou sezonu, která ani v jeho kariéře zatím nemá obdoby. Přečtěte si nezvyklý "obrazový" rozhovor nejen o tom, jak se žije ve Velkých Karlovicích v časech pandemie.

Fotogalerii zobrazíte kliknutím na obrázek.

Foto: Romana Nevěřilová, Fotomarii.czK odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace