reklama 11D

Příhodův triumf v Pardubicích. Zlatou podkovu ovládl stylem start-cíl

 17.07.2022 20:45 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

Ve dnech 15. – 17. července se v Pardubicích konalo páté kolo Zlaté podkovy ve všestrannosti. Hlavní soutěž ovládl Miloslav Příhoda. Vedení se ujal v drezuře a už před sebe nikoho nepustil. Stejným způsobem vyhrála Ema Štěpánková v Bronzové podkově.

reklama 12C

 

V neděli 17. července vyvrcholilo v Pardubicích další kolo letošního seriálu Zlaté podkovy ve všestrannosti. Hlavní soutěž na úrovni dvou hvězd, která nese název celého seriálu, se stala záležitostí olympionika Miloslava Příhody. Spolu s hnědákem Lucky Boyem se usadil na vedoucí pozici už po drezuře, následně nechyboval na parkuru a první místo potvrdil v krosu. V tom dovezl jen drobnou časovou penalizaci.

Na druhé příčce skončil Patrik Sukdolák s Quidou, jehož od vítěze dělilo pět trestných bodů. S těsným odstupem za ním pak dojela Lucie Příhodová v sedle Cry Boye.

Druhou nejvyšší vypsanou soutěží je Stříbrná podkova. V té vybojovala první místo Eliška Orctová s Guntilianem. Dvojice se do vedení dostala po sobotním parkuru a díky bezchybnému výkonu v terénní zkoušce si dojela pro vítězství.

Bronzovou podkovu vyhrála, podobně jako vítěz hlavní soutěže stylem start-cíl, Ema Štěpánková na Puntíkovi a v Křišťálové podkově obsadila nejvyšší příčku Kateřina Novotná s Esem.

Foto: Marcel RunštukSledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.cz, internetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE