reklama 11C


Pony dostih, drezura i western. Páteční show při Prague PlayOffs 2019

 23.11.2019 09:04 | AUTOR |
FOTOGALERIE

ikonka

Páteční doprovodný program byl v O2 areně připraven pro celou rodinu. Příchozí tak mohli zhlédnout pestrý program, který byl složen z koňských i akrobatických čísel. Nechyběla úspěšná jezdkyně Tereza Hábová či Guillaume Mauvais se svým stádem koní.

reklama 12A


Někteří účinkující se představili v doprovodné koňské show při GC Prague PlayOffs divákům již ve čtvrtek, pro páteční den však měli připravená jiná čísla. Mezi nimi byla například Lisa Röckener, která ukázala, jak může fungovat spojení horsemanshipu a sportu. Se svým koňským svěřencem překonávala mimo jiné skoky bez uzdečky i sedla. 

O nekoňský bod programu se postarala skupina Z-Show se svou ukázkou světla a gymnastiky.

Poprvé se při Prague PlayOffs prezentovali také dvě disciplíny v rámci jedné ukázky – a to drezura a western. Mnoho napětí a adrenalinu pak přinesl pony dostih. Divákům se představil také Guillaume Mauvais se svým stádem koní, s nímž předváděl práci ve volnosti. 

Veškeré informace o Global Champions Prague PlayOffs naleznete na adrese www.pragueplayoffs.com. Vstupenky jsou k zakoupení i přímo u vstupu do O2 areny.
 
Foto Kateřina Návojová a David Horváth / CETreklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace