Dosáhne Pamino na St. Leger? Sledujte ŽIVĚ na EquiTV 28.11. od 10:00 h
reklama 11D

reklama

Pokus o obhajobu v MJP neproběhne. Do Martinic nejedu, říká Jan Chýle

 24.06.2020 15:20 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Doposud na seznamu účastníků Memoriálu Jana Papouška figuroval i loňský vítěz tohoto prestižního závodu Jan Chýle. Nakonec s Cool Paradisem do Martinic nedorazí v sobotu, ani v neděli. „Nemáme zatím takovou formu,“ říká zklamaně jezdec.

reklama 12A

 
Na seznamu účastníků Memoriálu Jana Papouška je řada zvučných jmen. Z parkurového A-kádru české reprezentace nebude chybět Anna Kellnerová či Aleš Opatrný, z B-kádru pak Filip Doležal, Kamil Papoušek nebo Jakub Štěrba. 
 
Celkem v Memoriálu Jana Papouška mělo odstartovat 55 dvojic, ale jedna ze seznamu ubude – Jan Chýle a Cool Paradise. „Letošní účast nakonec vzdám. Nemám koně v takové formě, abychom se mohli pokusit o obhajobu v tak těžké soutěži, jako je tato. Memoriál v Martinicích byl vždy takovou generálkou před mistrovstvím České republiky a vloni byl Cool Paradise ve vrcholné formě, podával velmi soustředěné a spolehlivé výkony. Letos jsem ještě takovou formu nechytl. – Bylo mé přání do Martinic jet, ale není to můj styl, abych tam jel pouze pro účast,“ zdůvodnil Jan Chýle.
 

NEPŘEHLÉDNĚTE: Jan Chýle: Luxusní zázemí není to hlavní. V budoucnu mě čeká stěhování

 
Finalista Českého skokového poháru a sedmý umístěný na mistrovství České republiky jednotlivců v parkurovém skákání 2019 plánuje se svojí stájovou jedničkou vyrazit začátkem července do Frenštátu pod Radhoštěm. „Pokud to jen trochu půjde, pojedeme na pohár do Frenštátu a v návaznosti podle formy a podmínek vybereme další závody. Vrcholem sezony by pro nás mělo být říjnové mistrovství v Martinicích,“ dodal Chýle.
 
Memoriál Jana Papouška 2020 začíná v Resortu Equitana Martinice ve čtvrtek 25. června. Nedělní program bude vysílat živě internetová televize EquiTV.cz.


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace