reklama 11B


Pokornému, Opravilové, Příhodovi i Příhodové se dařilo ve Strzegomi

 01.07.2019 07:07 | AUTOR: Pavlína Záhorová

ikonka

V závěru června hostil českými reprezentanty oblíbený polský areál Strzegom Horse Trials čtyřhvězdové závody ve všestrannosti. Náročnou třídenní zkouškou na mezinárodní úrovni úspěšně prošli Češi Opravilová, Pokorný, Příhoda, Příhodová a další.

reklama 12A
Předprázdninové dění uzavřely v polském jezdeckém parku Strzegom Horse Trials čtyřhvězdové mezinárodní závody ve všestrannosti, jichž se účastnila také početná česká ekipa a řadě jezdcům se podařilo náročnou zkouškou projít zdárně až do konce.
 
Na úrovni CCI4*-L se dařilo Robertu Pokornému na koni Floor a Elišce Opravilové s Dunkasem, dokončili na dvanáctém, respektive třináctém místě z celkem z třiadvaceti účastníků. Zvítězil japonský reprezentant Yoshiaki Oiwa a Bart L JRA.
 
Soutěž CCI3*-S absolvovalo více než šest desítek jezdeckých dvojic. V českých barvách se ji podařilo dokončit nejlépe Veronice Příhodové v sedle koně Expresso-EV na dekorovaném desátém místě, nicméně všechny tři části zvládli také Pavel Březina a Petr Lacina.
 
Velmi početná byla soutěž CCI2*-S, kde startovalo pětaosmdesát koní. Velmi dobře se v ní předvedl Miloslav Příhoda a Eldorado. V tomto rozsáhlém startovním poli se mu podařilo zajet jako devatenáctý nejlepší.
 
Kompletní výsledky najdete na TOMTO ODKAZU.
 
Foto archiv pořadatelereklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace