EquiRadio.cz: Naslouchejte koním i lidem, kteří jim rozumí!
reklama 11B

reklama

Papoušek v GP San Giovanni s chybou. Chudyba vyhrál stopětadvacítku

 18.10.2020 17:55 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

V neděli 18. října vyvrcholily mezinárodní parkurové závody CSI v italském San Giovanni, kterých se účastnil i Kamil Papoušek. Ten s Warnessem startoval v Grand Prix, v níž jednou chyboval. Bronislav Chudyba s Claronem vyhrál stopětadvacítku.

reklama 12C
 
Jenda chyba v základní části Grand Prix s výškou překážek do 145 centimetrů při CSI2* v italském San Giovanni znamenala pro Kamila Papouška s Warnessem 24. řádek výsledkové listiny. 
 
Slovenský reprezentant Bronislav Chudyba se mohl radovat v sedle Clarona z vítězství v soutěži CSI1* do 125 centimetrů. V rozeskakování zopakoval bezchybný výkon a cílem projel v čase 31,63 sekundy.
 

Kompletní výsledky najdete POD TÍMTO ODKAZEM

 

Ilustrační foto archiv Bronislava Chudyby


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace