reklama 11D

reklama

Národní hřebčín v Kladrubech uspořádá jednodenní vozatajské závody

 17.06.2020 13:40 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

Na velký zájem jezdců o závody, který se projevil po koronavirové pauze, reaguje Národní hřebčín v Kladrubech nad Labem. Začátkem července uspořádá jednodenní vozatajský mítink s třemi kombinovanými soutěžemi.

reklama 12C

 

V sobotu 4. července se v Kladrubech nad Labem odehrají jednodenní závody spřežení. Akce je již zapsaná do kalendáře České jezdecké federace a rozpis schválený. Organizátor vychází vstříc jezdcům, kteří mají v současné době obrovský zájem o závody.
 
Pojedou se tři kombinované soutěže, a to jednospřeží, dvojspřeží a čtyřspřeží. Účastníky čeká v jednom dni drezurní a překážková jízda.
 

Detaily závodů včetně rozpisu najdete ZDE nebo v JIS ČJF

Ilustrační foto: Šárka VeinhauerováK odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace