Najmanová v dětské Grand Prix Salzburku desátá. Opatrný vždy s chybou

Závěrečný den mezinárodních závodů v Salzburku si dojela Laura Najmanová v sedle Loly pro desátou příčku v dětské Grand Prix. Na úrovni CSI2* i CSI4* reprezentoval Českou republiku Aleš Opatrný, který si v obou případech připsal jednu chybu.
09.12.2019 08:27  |  Autor: Josef Malinovský  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

Laura Najmanová s Lolou inkasovala v Grand Prix dětí na výšce 130 centimetrů 8 trestných bodů a zařadila se na 10. řádek výsledkové listiny.

Hlavní soutěž kategorie CSI2* se jela na parkuru vysokém 145 centimetrů a jediným českým zástupcem byl Aleš Opatrný s Guccim. Jedna chyba v kombinaci s časem 73,04 znamenala 17. příčku.

Ještě o řádek níže skončil Opatrný v Grand Prix CSI4*. Parkur s překážkami do 160 centimetrů absolvoval v sedle Forewera taktéž s chybou, čas měl 67,91 sekundy. Alena Gasperl s Chacco Bellou byla o více jak vteřinu rychlejší, ale zaznamenala 8 trestných bodů, skončila tak čtyřiadvacátá.