reklama 11A

reklama

Najmanová v dětské Grand Prix Salzburku desátá. Opatrný vždy s chybou

 09.12.2019 08:27 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Závěrečný den mezinárodních závodů v Salzburku si dojela Laura Najmanová v sedle Loly pro desátou příčku v dětské Grand Prix. Na úrovni CSI2* i CSI4* reprezentoval Českou republiku Aleš Opatrný, který si v obou případech připsal jednu chybu.

reklama 12A
 
Laura Najmanová s Lolou inkasovala v Grand Prix dětí na výšce 130 centimetrů 8 trestných bodů a zařadila se na 10. řádek výsledkové listiny.
 
Hlavní soutěž kategorie CSI2* se jela na parkuru vysokém 145 centimetrů a jediným českým zástupcem byl Aleš Opatrný s Guccim. Jedna chyba v kombinaci s časem 73,04 znamenala 17. příčku. 
 
Ještě o řádek níže skončil Opatrný v Grand Prix CSI4*. Parkur s překážkami do 160 centimetrů absolvoval v sedle Forewera taktéž s chybou, čas měl 67,91 sekundy. Alena Gasperl s Chacco Bellou byla o více jak vteřinu rychlejší, ale zaznamenala 8 trestných bodů, skončila tak čtyřiadvacátá. 
 

Kompletní výsledky najdete TADY

 

Foto Lukáš Najmanreklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace