reklama 11C


Češi v Salzburku: Laura Najmanová vstoupila vítězně do Children Tour

 05.12.2019 21:13 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

Ve čtvrtek 5. prosince začal v Salzburku tradiční jezdecký mítink, při kterém se v arénách střídají parkuroví, drezurní i voltižní jezdci. Naše ekipa má zastoupení hlavně ve skokových soutěžích dětí a juniorů. Hned první den přinesl vítěznou radost.

reklama 12B

 
Dlouhou řadu soutěží od CSI pro pony, děti, juniory a mladé jezdce až po CSI4* nabídl program prvního dne salzburského festivalu. Českou republiku výborně reprezentovala Laura Najmanová v sedle belgické klisny Loly Vls, která vyhrála zahajovací skákání v túře pro děti. Na překážkách do 120 centimetrů nechybovala a dojela v čase o sekundu a půl lepším než druhá dvojice v pořadí Kim Vukadin a Indira z Chorvatska.
 
O deset centimetrů výše skákali junioři v Big Tour. Dařilo se Lindě Portychové, která s Falinem nechybovala a obsadila osmé místo. 
 
V nejvyšší soutěži dne, stopětačtyřicítce vypsané v rámci CSI4*, startovala Alena Gasperl na koni Aconell. Do cíle dojela s pěti trestnými body.
 

Výsledky najdete ZDE

 
Foto: Lukáš NajmanŠtítky: SalzburkCSIskoky
reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace