reklama 11C

reklama

Místo závodů trénink. CSI v Kronenbergu nizozemská vláda nedovolila

 15.10.2020 13:06 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Od 15. října se měly v nizozemském Equestrian Centre de Peelbergen nedaleko Kronenbergu konat mezinárodní parkurové závody, při nichž měla startovat i česká jezdkyně Emma Augier de Moussac. Místo toho se však konají pouze tréninky.

reklama 12B
 
Jak uvedli organizátoři CSI2*/CSIYH v Kronenbergu, závody plánované od 15. do 18. října se neuskuteční. „Kvůli polednímu opatření nizozemské vlády z úterního večera nesmíme pořádat oficiální soutěže, pouze tréninky.“
 
Všechny vypsané kategorie tak proběhnou bez vyhodnocení a udělování finančních dotací. Každý kůň může skákat pouze dvakrát denně. Tréninků na úrovni CSI se mohou zúčastnit i jezdci, kteří nebyli původně na závody přihlášeni.
 
Za Českou republiku byla přihlášena Emma Augier de Moussac, která měla v plánu startovat s trojicí koní v kategorii CSI2* a v jedním v CSIYH1*.
 
Zdroj: equipe.com
Foto archiv pořadatele


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace