Sledujte živě na EquiTV.cz: 27. 11. Zimní jezdecký pohár v Královicích
reklama 11D

reklama

ME Luhmühlen: Opravilová po krosu poskočila o třináct příček

 31.08.2019 17:02 | AUTOR: Pavlína Záhorová

ikonka

Eliška Opravilová vyjela hájit české barvy do německého Luhmühlenu na seniorské mistrovství Evropy ve všestrannosti. Po úvodní drezurní zkoušce byla průběžně sedmdesátá, nicméně díky krosu si o třináct příček polepšila a je aktuálně sedmapadesátá.

reklama 12C

Na přelomu srpna a září hostí německý Luhmühlen seniorské mistrovství Evropy ve všestrannosti a také Česká republika zde má své zastoupení. Naše barvy hájí Eliška Opravilová v sedle šestnáctiletého Dunkase A. Po páteční drezuře jí připadla sedmdesátá příčka, ovšem kros dvojici vyhoupl hned o několik příček vzhůru na průběžné sedmapadesáté místo. Po dvou zkouškách mají na kontě 99,3 trestného bodu. 
 
Ve vedení je prozatím německý reprezentant Michael Jung na koni fischerChipmunk FRH s necelými jedenadvaceti trestnými body a na záda mu dýchá Ingrid Klimke a SAP Hale Bob OLD. Dvanáct koní již v dalších bojích na mistrovství Evropy nepokračuje.
 
Kompletní výsledky najdete ZDE.
 
Foto archiv Elišky Opravilovéreklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace