reklama 11A

reklama

Martin Pecka posílí Jockey Club ČR, přebírá post generálního sekretáře

 12.02.2021 10:42 | AUTOR: Martin Cáp

ikonka

Podruhé během několika měsíců se mění obsazení postu generálního sekretáře Jockey Clubu ČR. Klíčové funkce v aparátu dostihové autority se ujímá někdejší ředitel Chuchle Areny Praha Martin Pecka, Sandra Dangová odchází na konci zkušební doby.

reklama 12D
Na post generálního sekretáře Jockey Clubu ČR přichází Martin Pecka. Bývalý ředitel Chuchle Areny Praha nahradí ve funkci Sandru Dangovou, která končí k 15. únoru. Personální změnu ve středu posvětilo hlasování Rady JC ČR. Informaci v pátek dopoledne zveřejnil Jockey Club v tiskové zprávě.
 
"Věřím, že touto změnou začíná v českém dostihovém sportu nová doba. Pan Martin Pecka se výborně orientuje v problematice a je pro Jockey Club ČR velkou posilou. Jeho prvořadým úkolem bude spolupráce na přípravě a realizaci dostihové sezony 2021 a rozvoj činností sekretariátu Jockey Clubu ČR," řekl Josef Bečvář serveru Jezdci.cz.
 
Dangová nastoupila v polovině listopadu poté, co uspěla v loňském výběrovém řízení. Na konci dvouměsíční zkušební doby se však někdejší event managerka rozhodla pro odchod.
 

Čtěte také: Rijád bude výzva, ze Zariyannky mám dobrý pocit, říká Janáčková Koplíková

 
"Prezident Jockey Clubu ČR děkuje paní Dangové za její efektivní působení a naplňování této funkce ve složitém období dokončení dostihové sezony roku 2020, ovlivněné zejména dopady epidemiologických opatření v ČR i prostředí dostihového sportu," uvedl Jockey Club v tiskové zprávě.
 
Martin Pecka se vrací do funkce v dostihovém sportu po čtvrt roce. Do Chuchle Arena Praha nastoupil krátce po příchodu současných majitelů rodiny Vítkových na začátku roku 2018. V roli šéfa pořadatelské společnosti TMM se podílel na rozsáhlé rekonstrukci závodiště a vzniku jezdeckého areálu uvnitř dostihového oválu, díky němuž se do Velké Chuchle po více než půl století vrátily parkury. Předím pracoval třináct let ve funkci jednatele a ředitele areálu Equitana Hotel Resort a angažoval se ve vedení České jezdecké federace.
 
Zároveň zastupoval pražského pořadatele v Radě Jockey Clubu ČR a ve druhé polovině loňského roku také v prezidiu dostihové autority. Funkci v Chuchle Areně Praha opustil po dohodě s vlastníky k 2. listopadu. Řízením společnosti byla pověřena Vladimíra Durčáková, v Radě JC ČR Pecku nahradil Jiří Zlámaný.
 
Foto: Josef Malinovský


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace