reklama 11C

reklama

Kotalík vítěz Falton Velké ceny Brna v Olomouci. O fous před Treterou

 31.07.2020 20:50 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Skvělou sportovní podívanou nabídla Falton Velká cena Brna, která se letos mimořádně jela v pátek 31. července v rámci sedmého mítinku Českého skokového poháru v Olomouci. Vítězem se stal Matěj Kotalík se Sir Sidem.

reklama 12A

 
Čtyři dvojice dokázaly překonat základní i finálovou část Falton Velké ceny Brna bez penalizace. První příčku obsadil Matěj Kotalík v sedle Sir Sida, který o šest setin předjel Vladimíra Treteru na Gangsterovi V/H Noddevelt, jehož čas byl 36,63 sekundy. O více jak sekundu pomalejší byl Jan Štětina s Gylordem-S. Těsně pod stupni vítězů se umístil Ondřej Zvára na Cento Lanovi Arcus.
 
Podrobnosti připravujeme do tiskové zprávy!
 
Foto Zenon Kisza / ČSP


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace