reklama 11B

reklama

Konečná nominace EJC: Pět cizinců proti pěti Čechům

 22.09.2020 10:55 | AUTOR

ikonka

Christophe Soumillon, Anthony Crastus, Maxim Pecheur, Alexander Pietsch a Jaroslav Línek budou tvořit mezinárodní konkurenci letošního Evropského poháru žokejů. V konečné nominaci je doplňuje pět Čechů včetně dvou udělených divokých karet.

reklama 12A
Den před uzávěrkou startovních listin byla uzavřena konečná nominace jezdců pro šestý ročník Evropského poháru žokejů, která se rodila ve složitých podmínkách pandemie Covidu-19 a souvisejících opatření napříč Evropou.
 
Oproti předběžné nominaci došlo ke škrtu tří jezdců a nově přibyli na seznam německý šampión Alexander Pietsch a druhý muž loňské i letošní české statistiky Jan Verner. Divoké karty byly uděleny Janu Rájovi a Martině Havelkové, která se stane první startující jezdkyní v šestileté historii EJC.
 
Evropský pohár žokejů se koná v neděli 27. září v Chuchle Areně Praha. Oznámení startujících koní proběhlo v úterý dopoledne, slavnostní deklarace jezdců a losování startovních čísel se uskuteční v rámci tiskové konference ve středu 23. září od 10:00 na terase tribuny Chuchle Areny Praha. Přímý přenos z losování můžete sledovat na internetové televizi EquiTV.
 
 

Nominace EJC 2020

 
Anthony Crastus – Francie
 
Adam Florian – Česká republika
 
Jaroslav Línek – Slovensko
 
Tomáš Lukášek – Česká republika
 
Maxim Pecheur – Německo
 
Alexander Pietsch - Německo
 
Christophe Soumillon – Belgie
 
Jan Verner – Česká republika
 
 
Divoká karta č. 1: Jan Rája
 
Divoká karta č. 2: Martina Havelková
 
 
 
Zdroj: tisková informace EJC
 
Ilustrační foto: Ivan Krejza


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace